Dňa 11. decembra 2018 sme sa zo študentskej firmy Ravis JA Firma zúčastnili „Dňa otvorených dverí“ v Komjaticiach. Spolu s ostatnými strednými školami Nitrianskeho samosprávneho kraja sme predstavili našu školu a zároveň našu Ravis, JA firmu.

Prezentovali sme naše výrobky a tak si mohli žiaci a návštevníci tohto podujatia kúpiť nami ručne robené vianočné ozdoby ako napr. vianočné gule či dekorácie na stoly z ihličia. Asi najväčší úspech, hlavne u malých detí, zožali hračky ako autíčka a iné hračky, ktoré boli venované do firmy žiakmi našej študentskej spoločnosti.

Pre miestnu televíziu sme spravili interview, v ktorom sme opísali ako študijný plán školy tak aj výhody štúdia na našej škole. Mnoho mladých žiakov naša prezentácia zaujala a preto dúfame, že sa na budúci rok znovu stretneme, už ako spolužiaci. 

Natália Bumbalová, IV. B